Pleve.lv

Veikala telefons Vienības gatvē 153

T:28379999


Oskars Balodis
Biznesa klienti, segumi, podiņi, siltumnīcas

info@pleve.lv

T:29235045


Laistīšanas sistēmas

T:25759555

Agris Apkalns

zemeņu stādi

T:25633000

Ints Kreicšteins
Siltumnīcu montāžas

T:29471479

veikals@pleve.lv

Vienības gatve 153, Rīga

Darba Laiks

P-P 9:00-18:00

Sestdienās

Slēgts

Svētdienās

Slēgts 

 

 

Minimālais pasūtījums 50 Eur

 Piegādi nodrošinam sadarbībā ar

venipak sd logo shop

Siltumnīcu plēves.

Mūsu kompānija piedāvā ļoti augstas kvalitātes Vacijā un Polijā ražotas siltumnīcu plēves. Ražotāji izmanto Soex3 (plēve sastāv no trīs slāņiem) tehnoloģiju plēves ražošanā, kas dod ļoti labu mehānisko izturību. Visām plēvēm ir pievienots kvalitatīvs UV stabilizators, tā daudzums plēvē nosaka plēves noturību pret ultravioleto staru iedarību noteikto sezonu garumā.

EVE plēves.

Pievienotas EVA, AF, AD, IF piedevas, kas nodrošina: augstāku plēves elastību, vienmērīgāku saules siltuma un gaismas izkliedi siltumnīcā, neļauj veidoties kondensāta pilieniem uz plēves virsmas, neveidojas migla siltumnīcā, atstaro siltumu, kas neļauj krasi mainīties temperatūrai siltumnīcas iekšienē. Ieteicamais jumta slīpums no 15 līdz 30 gradiem.

Padomi siltumnīcu uzstādīšanai

Lai saprastu, kā pareizi novietot siltumnīcu, ir svarīgi saprast, kā tajā tiks plānotas dobes, jo labas ražas iegūšanai, nepieciešams augus labi apgaismot. Augu labas apgaismošanas pamatnoteikums ir to rindu orientēšana Ziemeļu – Dienvidu virzienā. Ir pieļaujamas novirzes no šīs ass, bet ne vairāk kā 15-20%. Siltumnīcu ir svarīgi pasargāt arī no valdošajiem vējiem, ja tas nav iespējams, tad nepieciešams veidot masīvāku tās konstrukciju. Ieteicams siltumnīcu būvet pēc iespējas augstāku, karstais gaiss uzkrājas augstāk korē, lielāka kubatūra pasargā no krasām temperatūras svarstībām, kas pozitīvi ietekmē augus. Ļoti svarīgi ir piedomāt pie siltumnīcas formas!

Tuneļveida siltumnīcu priekšrocības ir:

  • Apļveida forma nelauž saules starus, nodrošinot vienmērīgāku siltuma un gaismas izkliedi visas dienas garumā.
  • Ziemā sniegs nekrājas, bet slīd zemē.
  • Izmantojot EVE plēvi, labāk notek kondensāts.
  • Labāka noturība pret vējiem.
  • Pareizi uzklājot, pagarinās plēves kalpošanas mūžs.